FRC0603F8452TS
MFR.Part #
FRC0603F8452TS
JLCPCB Part #
C2998081
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 84.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS