FRC0402F3922TS
MFR.Part #
FRC0402F3922TS
JLCPCB Part #
C7467415
Description
-55℃~+155℃ 39.2kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS