FRC1206F1801TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRC1206F1801TS
JLCPCB Part #
C2933613
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS