FRC1206F2001TS
MFR.Part #
FRC1206F2001TS
JLCPCB Part #
C2907379
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS