ZMM55C15
Extended
Manufacturer
FMS(Formosa Microsemi)
MFR.Part #
ZMM55C15
JLCPCB Part #
C267097
Package
SOD-80
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 100nA@11V 13.8V~15.6V 15V 500mW SOD-80 Zener Diodes ROHS