ZMM55C33
Extended
Manufacturer
FMS(Formosa Microsemi)
MFR.Part #
ZMM55C33
JLCPCB Part #
C163793
Package
SOD-80
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 100nA@24V 220Ω 31V~35V 33V 500mW 80Ω SOD-80 Zener Diodes ROHS