BZX84C51
Extended
Manufacturer
FMS(Formosa Microsemi)
MFR.Part #
BZX84C51
JLCPCB Part #
C213380
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA 180Ω 300mW 400Ω 48.45V~53.55V 51V SOT-23 Zener Diodes ROHS