GSM1260-100-M
Extended
Manufacturer
FAUKU
MFR.Part #
GSM1260-100-M
JLCPCB Part #
C51933904
Package
SMD,13.7x12.8mm
Description
10uH 11A 14A 25mΩ ±20% SMD,13.7x12.8mm Power Inductors ROHS