GCM7060-301-2P-T
MFR.Part #
GCM7060-301-2P-T
JLCPCB Part #
C53100724
Package
SMD-4P,7x6mm
Description
-30℃~+100℃ 10mΩ 125V 2 300Ω@100MHz 5A SMD-4P,7x6mm Common Mode Filters ROHS