GSM0630-330-M
Extended
Manufacturer
FAUKU
MFR.Part #
GSM0630-330-M
JLCPCB Part #
C51933841
Package
SMD,7.4x6.6mm
Description
2.1A 2.5A 253mΩ 33uH ±20% SMD,7.4x6.6mm Power Inductors ROHS