GCM2012-670-2P-T
Extended
Manufacturer
FAUKU
MFR.Part #
GCM2012-670-2P-T
JLCPCB Part #
C53100294
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Description
-25℃~+85℃ 10MΩ 2 250mA 250mΩ 50V 67Ω@100MHz SMD-4P,2x1.2mm Common Mode Filters ROHS