FC-SE3215-4R7M-75A-L
MFR.Part #
FC-SE3215-4R7M-75A-L
JLCPCB Part #
C42368058
Package
插件,32x30mm
Description
0.8mΩ 4.7uH 75A 80A ±15% 插件,32x30mm Power Inductors ROHS