FC20390210
Extended
Manufacturer
FANGCHENG
MFR.Part #
FC20390210
JLCPCB Part #
C22388346
Package
Plugin-4P,25x15mm
Description
-40℃~+125℃ 1.1Ω 1.5kV 2 265V 39mH@10kHz 850mA 插件-4P,25x15mm Common Mode Filters ROHS