FC-SE2915-100M
Extended
Manufacturer
FANGCHENG
MFR.Part #
FC-SE2915-100M
JLCPCB Part #
C7466127
Package
SMD
Description
10uH 23.4A 32A Flat-wire wound inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS