E030P7P8ML1
Extended
Manufacturer
Existar
MFR.Part #
E030P7P8ML1
JLCPCB Part #
C29781151
Package
PDFN3.3x3.3-8
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 2.5V@250uA 231pF 24W 3.24nF 30V 380pF 44A 61nC@10V 7.8mΩ@10V P-Channel PDFN3.3x3.3-8 MOSFETs ROHS