ERJ-12SF5761U
MFR.Part #
ERJ-12SF5761U
JLCPCB Part #
C20019930
Description
-55℃~+155℃ 5.76kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS