M55342K08B620GRT5V
MFR.Part #
M55342K08B620GRT5V
JLCPCB Part #
C4124333
Package
2010
Description
-65℃~+150℃ 620Ω 800mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2010 Chip Resistor - Surface Mount