TR1206D24K0P0550Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
TR1206D24K0P0550Z
JLCPCB Part #
C5250832
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS