CRW1218F20K0E04Z
MFR.Part #
CRW1218F20K0E04Z
JLCPCB Part #
C175563
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 20kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS