TR1206B84K5P0550Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
TR1206B84K5P0550Z
JLCPCB Part #
C153321
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 84.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS