CR1206F40R2P05Z
MFR.Part #
CR1206F40R2P05Z
JLCPCB Part #
C175817
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 40.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS