CR2512JR015E04Z
MFR.Part #
CR2512JR015E04Z
JLCPCB Part #
C245690
Description
-55℃~+155℃ 15mΩ 1W Thick Film Resistor ±1800ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS