CR0603F5M60P05Z
MFR.Part #
CR0603F5M60P05Z
JLCPCB Part #
C245052
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.6MΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS