CRH2512J1K50E04Z
MFR.Part #
CRH2512J1K50E04Z
JLCPCB Part #
C175461
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 200V 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS