CR2010J3M90E04Z
MFR.Part #
CR2010J3M90E04Z
JLCPCB Part #
C165339
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.9MΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS