CR1812F1R10E04S
MFR.Part #
CR1812F1R10E04S
JLCPCB Part #
C174679
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS