QR2512J0R068E04
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
QR2512J0R068E04
JLCPCB Part #
C176099
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 68mΩ ±5% ±800ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS