CRW1218J18R0E04Z
MFR.Part #
CRW1218J18R0E04Z
JLCPCB Part #
C175585
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS