CR2010J750RE04Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2010J750RE04Z
JLCPCB Part #
C165329
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 750Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS