QR1206J130RP05Z
MFR.Part #
QR1206J130RP05Z
JLCPCB Part #
C176251
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS