CR1210B390KP05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1210B390KP05Z
JLCPCB Part #
C174380
Description
-55℃~+155℃ 200V 390kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS