CR0805F17R4P05Z
MFR.Part #
CR0805F17R4P05Z
JLCPCB Part #
C245251
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 17.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS