CR1812J910KE04Z
MFR.Part #
CR1812J910KE04Z
JLCPCB Part #
C174911
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 910kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS