QR0805F220RP05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
QR0805F220RP05Z
JLCPCB Part #
C176196
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 220Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS