QR0603J2K70P05Z
MFR.Part #
QR0603J2K70P05Z
JLCPCB Part #
C176164
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.7kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS