CR0603F66R5P05Z
MFR.Part #
CR0603F66R5P05Z
JLCPCB Part #
C245056
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 66.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS