CR2010J360RE04Z
MFR.Part #
CR2010J360RE04Z
JLCPCB Part #
C147117
Description
-55℃~+155℃ 200V 360Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS