CR0402J33R0Q10Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR0402J33R0Q10Z
JLCPCB Part #
C881099
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 50V 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS