CR1206F300KP05Z
MFR.Part #
CR1206F300KP05Z
JLCPCB Part #
C880972
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 300kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS