CRH2512FR020E04Z
MFR.Part #
CRH2512FR020E04Z
JLCPCB Part #
C176029
Description
-55℃~+155℃ 1W 20mΩ Thick Film Resistor ±1% ±1800ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS