TR0603D17K8P0510Z
MFR.Part #
TR0603D17K8P0510Z
JLCPCB Part #
C153370
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.8kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS