CRW1218J10R0E04Z
MFR.Part #
CRW1218J10R0E04Z
JLCPCB Part #
C175583
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS