CRH1210F6R80P05Z
MFR.Part #
CRH1210F6R80P05Z
JLCPCB Part #
C174398
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 6.8Ω 660mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS