CRW1218FR200E04Z
MFR.Part #
CRW1218FR200E04Z
JLCPCB Part #
C175534
Description
-55℃~+155℃ 1W 200mΩ Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS