CRH2512J51K0E04Z
MFR.Part #
CRH2512J51K0E04Z
JLCPCB Part #
C175479
Description
-55℃~+155℃ 200V 2W 51kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS