CRH2512J20R0E04Z
MFR.Part #
CRH2512J20R0E04Z
JLCPCB Part #
C175427
Description
-55℃~+155℃ 200V 20Ω 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS