CR1210F10K0P05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1210F10K0P05Z
JLCPCB Part #
C174524
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS