CRA024RJ220RQ10
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CRA024RJ220RQ10
JLCPCB Part #
C429402
Package
0402x4
Description
220Ω 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS