CRH2512F10K0E04Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CRH2512F10K0E04Z
JLCPCB Part #
C175347
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS