CR1206JR100P05R
MFR.Part #
CR1206JR100P05R
JLCPCB Part #
C149694
Description
-55℃~+155℃ 100mΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS